Svařovací materiál

Dodáváme kompletní sortiment svařovacích přídavných materiálů. Součástí nabídky jsou elektrody pro obloukové svařování, dráty pro svařování plamenem, v ochranných atmosférách, pod tavidlem, trubičkové dráty, tavidla, navařovací pásky, kovové prášky pro nástřiky, keramické podložky a grafitové elektrody.

Veškerý materiál je doložen atesty a certifikáty.

Zajišťujeme kompletaci dodávek a zkoušení materiálu dle potřeb zákazníků.

Jsme dodavateli přídavných svařovacích materiálů značky Hyundai welding, Kobelco, WDI, Weartech, Trader, Metrode, Corodur, Carpenter, Welding Alloys, Haynes  a dalších předních světových výrobců zabývajících se jejich vývojem a výrobou.

Našimi zákazníky jsou, jak velké renomované firmy zabývají se např. strojírenstvím, slévárenstvím, automobilovým průmyslem, výrobou ocelových konstrukcí, tak i malé a střední firmy, kterým dokážeme technicky poradit s problematikou svařování a výběrem vhodného svařovacího materiálu.

Materiál jsme schopni dodat na místo určení dle přání zákazníka vlastními vozidly nebo prostřednictvím smluvních dopravců.

Naše svařovací materiály jsou skladovány v moderním temperovaném skladu.

Materiál dodáváme především z vlastních skladových zásob, které v současné době čítají 650 položek o celkovém množství cca 500t. Zboží, které nemáme skladem, jsme schopni operativně zajistit přímo od výrobce.

Zboží je možno odebírat přímo z našeho skladu ve Sviadnově u Frýdku-Místku v pracovní dny od 6:30 - 15 hodin.