Rozšíření kapacity výroby výpalků

16. března 2016 ObecnéHutní materiálTvarové pálení

S nově příchozím rokem 2016 jsme významně navýšili kapacitu (cca trojnásobně) výroby tvarových výpalků z ocelových plechů v Pálicím centru ARCIMPEX ve Sviadnově, zároveň došlo k personálnímu posílení výrobně-technologického úseku. Výroba i administrativa je nyní soustředěna v nově zrekonstruované hale.

V současnosti Pálicí centrum ARCIMPEX disponuje celkem třemi pálicími stroji OMNICUT společnosti MGM. Pálicí stroje v kombinaci plazma/kyslík (acetylén) jsou osazeny plazmovými hořáky HPR 260XD a soustavou tří resp. čtyř acetylénových hořáků. Rozměry stolů všech strojů jsou 3x12m.

Pálicí centrum ARCIMPEX je aktuálně vybaveno 3 jeřáby o nosnosti 16, 13 a 8t, břemenovými magnety a novým vysokozdvižným vozíkem Clark. Toto vybavení umožňuje rychlou a bezproblémovou nakládku vyrobených výpalků.

Máme k dispozici nový systém mikroúderového magnetického značení výrobků.

Došlo rovněž k  posílení a rozšíření služeb pálení laserem a ohraňování, jak po stránce kapacitní, tak technologicko-organizační.

Těšíme se na další spolupráci v dodávkách tvarových výpalků z černých a nerezových plechů v rozsahu tlouštěk od 0,5mm do 200 mm (jsme schopni zajistit pálení do tloušťky materiálu 600mm).

Fotogalerie:Nacházíte se:   Úvod  » Aktuality  ›  Rozšíření kapacity výroby výpalků